Služby pro klienty

Návrhy interiérů

Budujete si nový domov, stavíte nebo rekonstrujete? Asi tušíte, že se jedná o velmi důležitý, individuální, dílem intimní a rozhodně finančně náročný krok. V Konsepti máme 20 let zkušeností a umíme vytvořit osobitý, individuální a příjemný prostor pro život, potěšení i práci.
Návrhy interiérů
Návrhy  interiérů
test

Projekt Kuchyně

Designové kuchyně s využitím progresivních materiálů a technologií, ale i vysokou kvalitou a spolehlivostí. Neuvěřitelné povrchy, rafinované detaily a funkční lahůdky čekají na každého uživatele.
 

Rekonstrukcea přestavby

Nestavíme celé domy, ale opravdu umíme dobře nadstandardní rekonstrukce a interiérové stavební úpravy (tzv. fit-out”). Pracujeme s nejlepšími v oboru - zděné, kovové a prosklené konstrukce, SDK, VZT, obklady, podlahy, sanita, elektro, osvětlení, inteligentní řízení, výmalby, tapety i stínící technika. 

Konsepti Stage

Představujeme unikátní prostor pro klienty, architekty a odbornou veřejnost. Využijte náš kreativní prostor pro své architektonické vize a projekty.

 

proč konsepti?

\"Více než 25 let vytváříme s našimi klienty 
a architekty interiéry, ve kterých se tají dech.\"

"Více než 25 let vytváříme s našimi klienty
a architekty interiéry, ve kterých se tají dech."

David Řezníček, founder
Více o Konsepti

průběh spolupráce

Budujete si nový interiér, stavíte nebo rekonstruujete? Chcete jen zásadně změnit interiér svého bytu, restaurace, hotelu, kavárny či kanceláře? Asi tušíte, že se jedná o velmi důležitý, individuální, dílem intimní a rozhodně finančně náročný krok. Prožitky a dojmy se kterými trávíte značný čas doma či v práci jsou zásadní pro kvalitu života. Je to Váš jedinečný svět i vizitka; odraz Vaší osobnosti, který si zaslouží maximální pozornost.  V Konsepti máme 25 let zkušeností a umíme vytvořit osobitý, individuální a příjemný prostor pro život, potěšení i práci.

Jak to probíhá?

průběh spoluprace
Přejete si také krásný
interiér?

Zavolejte nám

+420 266 199 452

Nechte nám kontakt, ozveme se

Nahoru