Soutěž o židli Vitra! Od 3. do 30.6. 2024 máte jedinečnou šanci vyhrát designovou klasiku od Charlese a Ray Eamesových.
Více info:

Kuchyně Boffi

Značka Boffi představuje v současném interiéru synonymum pro inovace a jedinečnost kuchyní. Boffi spojuje průlomový koncept designu s využíváním progresivních materiálů a technologií, ale i vysokou kvalitou a spolehlivostí. Neuvěřitelné povrchy, rafinované detaily a funkční lahůdky čekají na každého uživatele.
Kuchyně  Boffi

O Boffi

Boffi je mezinárodně uznávaným lídrem trhu, „trend-setterem“ a jediným výrobcem kuchyní, který obdržel již v roce 1995 výjimečné ocenění “Compasso d’oro alla carriera”. Ať používáte kuchyň k reprezentaci a nebo v ní intenzivně vaříte - nadchne Vás.

Kolekce

Salinas Salinas
K14 K14
Xila Xila
Combine Evolution Combine Evolution

ZPRACOVÁNÍ NÁVRHU

Naši specialisté Vás navštíví, zaměří pečlivě prostor, zpracují Vaše zadání, projednají s Vámi možnosti využití dispozice a vhodný model kuchyně Boffi. Zásadní je detailní rozbor Vašeho stylu vaření a zejména ukládání nádobí a komponentů. Uslyšíte argumenty, které vycházejí z našich praktických zkušeností. Výsledkem bude detailní návrh - specifikace s výkresy a pečlivým zpracováním potřebných detailů. Pozornost je třeba věnovat výběru pracovní desky. Po Vašem schválení celý koncept prověří specialisté v továrně Boffi a vydají finální realizační podklady. Pokud je schválíte, do 6-8 týdnů máte výjimečnou kuchyň Boffi ve svém domě.

Špičková technologie

Kuchyně Boffi jsou vybaveny extrémně zátěžovým kováním Blum a Hawa, které je precizně vyrobeno z oceli a hliníku, vyznačuje se velkou pevností a elegantním technickým designem. Boffi na kování poskytuje doživotní záruku. Velké plochyv lesklém designu jsou vyrobeny z polyuretanu a mají překvapující odolnost.
Varné desky, digestoře, dřezy a osvětlení jsou minimalistické, rafinované, vysoce funkční a vyrábí je specializovaní partneři v designu výhradně pro Boffi.

Dodávka a instalace

Kuchyň přijíždí individuální dopravou přímo z továrny Boffi v Lentate sul Seveso (cca 25 km SZ od Milána). Náš tým zaškolených montérů s Vámi předem projedná způsob navezení a nastěhování, vhodnost přístupových cest i průběh montáže (trvá zpravidla 2-3 dny). V té době musí být zkontrolovány přístupové cesty velikost některých prvků, zejména pracovní desky). Čím lépe společně připravíme celou akci, tím lépe poběží. Důležitým závěrem je zapojení techniky, úklid a likvidace obalů. Celý proces není jednoduchý ani krátký, ale radost z designu i užitné hodnoty kuchyně Boffi Vám vydrží mnoho let.

Boffi výroba

Kolegové, kteří Vám pomohou s návrhem

Ondřej Rusňák Sales Consultant | Konsepti Praha +420 602 452 676 +420 266 199 456 ondrej.rusnak@konsepti.com
Přejete si také krásný
interiér?

Zavolejte nám

+420 266 199 452

Nechte nám kontakt, ozveme se

Nahoru