Průběh spolupráce

MUSÍME SE LÉPE POZNAT

Klíčovým předpokladem úspěšné spolupráce je vzájemné poznání a sladění představ a očekávání. První schůzka je nejdůležitější. My musíme poznat všechny Vaše úvahy a plány, dobré i špatné zkušenosti, Vaše preference a možná dojde i na sny. Seznámíme Vás podrobněji s naším sortimentem, zkušenostmi, referencemi, silnými stránkami i s realizačním týmem. V ideálním případě zjistíte, že s námi opravdu chcete na projektu spolupracovat.

Poznáme se u kávy, čaje, vody nebo sklenky prosecca

SPOLEČNĚ NAJDEME 
NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

K cíli vede vždy více cest. Za těch 25 let jsme se naučili nalézt tu optimální. Umíme naslouchat a díky obrovským zkušenostem Vám jsme schopni předložit správná řešení, vhodné interiérové prvky a doplňkové služby. Ukážeme Vám vždy více variant, vysvětlíme rozdíly, výhody i nevýhody.  Doporučíme barevné i materiálové řešení s ohledem na Vaše osobní preference. A samozřejmě i s ohledem na cenu. Nevyhýbáme se ani atypickým a nestandardním požadavkům

Najdeme společně nejlepší řešení

SROZUMITELNÁ NABÍDKA, PŘIJATELNÁ CENA, JASNÉ PODMÍNKY

Předložíme Vám detailní, strukturovanou, ale srozumitelnou nabídku, která nic neskrývá a nic neopomíjí. Reálná a důvěryhodná. Obsahuje náklady na dopravu, montáž, úklid i recyklaci odpadu. Zahrnuje i odborné projektové řízení, zákonem stanovené certifikáty i uživatelskou instruktáž a návod na údržbu.

NAPLÁNUJEME DODÁNÍ A MONTÁŽ

S předstihem si domluvíme vhodný termín dodání s ohledem na Vaše časové možnosti, případně stavební připravenost. Náš servisní tým dorazí perfektně připravený a v bílých rukavicích Vám vybalí a nainstaluje objednaný nábytek. Samozřejmou součástí je pečlivá kontrola, detailní předání, vysvětlení způsobu užívání a předání návodů k údržbě. Uklidíme po sobě, odvezeme a zrecyklujeme odpad.

Dobře naplánujeme dodání a případnou montáž

Pokud využijete našeho Programu komplexní péče (ale nejen v tomto případě), jistě se ještě uvidíme či uslyšíme. Zajímá nás totiž, jak jste spokojení, zda naše zboží splnilo Vaše očekávání a zda se neobjevil nějaký problém, který je třeba vyřešit.

Přejete si také krásný
interiér?

Zavolejte nám

+420 266 199 452

Nechte nám kontakt, ozveme se

Nahoru