B2B projekty

B2B  projekty

Proč KONSEPTI pro veřejný interiér?

Konsepti vzniklo v r. 1995 především jako dodavatel výhradně veřejných interiérů. Exkluzivní zastoupení firem Vitra,  Moroso, Unifor atd. , vyjímečné know-how a zkušenosti managementu  ze zahraničí vytvořily předpoklad pro výlučné postavení Konsepti v dodávkách kancelářských interiérů a hotelů vyššího standardu. Dnes má Konsepti komplexní a atraktivní portfolio produktů a obrovské zkušenosti s realizací profesionálních interiérů. Klíčem je tým velmi zkušených odborníků a dlouhý seznam úspěšně realizovaných projektů (ČNB, ČSOB, Microsoft, PPF, Leaseplan nebo hotely Aria, Holiday-Inn, Andels, Emblem, Miura NH Hotels a další. V Konsepti umíme vybavit i muzea, divadla, koncertní sály  a veřejný prostor.

Průběh spolupráce v B2B projektech

Klíčový je koncept projektu - ambiciózní zadání, výzva a chuť vytvořit nadčasový interiér evropského parametru. Vstupní analýza je nesmírně důležitá - ověření zadání, očekávání, požadavky na design, funkci, rozpočet. Je třeba zodpovědět důležité otázky - kdo je klient a uživatel, co očekává, jak ho chceme motivovat, jaké má dosavadní zkušenosti. Architekt projektu hraje klíčovou roli. Společně hledáme optimální řešení, správný kompromis mezi funkčností, designem a rozpočtem. Řešení najdeme vždy. Navržené prvky vzorujeme, zkoušíme, případně postavíme tzv. “mock-up” (model/ukázka prostoru 1:1). Je to důlěžité - pouze realita odhalí a potvrdí  skutečné proporce, funkční řešení, rozměry, tvary i materiály a hlavně atmosféru. Vlastní odávku je třeba perfektně naplánovat - od vhodného naložení kamionú, zajištění vjezdů, záborů, přes rychlou a bezchybnou manipulaci, rozdělení a faktickou montáž. Ale tím nic nekončí - nastupuje perfektní záruční a i pozáruční servis a systém údržby.

PŘEDNÍ NÁBYTKOVÉ ZNAČKY

Značky v portfoliu Konsepti jsou nejvýznamějšími dodavateli veřejných interiérů v celosvětovém měřítku. Jsou to výrobci prověření na nejnáročnějšjch akcích nekompromisními klienty i architekty. Významné reference a zkušenosti s dodávkami veřejných interiérů jsou klíčovým předpokladem úspěšného projektu. Vybavení veřejného prostoru vykazuje zásadně vyšší požadavky na kvalitu, funkčnost a záruku. Konsepti má v portfoliu nejvýzanmnější a velmi osvědčení dodavatele nábytku pro B2B sektor. Nábytek doprovází atesty, certifikáty a osvědčení s splnění nejnáročnějších evropských norem.

V oblasti kancelářského nábytku spolupracujeme s těmi nejlepšími - Knoll, Vitra, Unifor, Wilkhahn. Širokou oblast HO-RE-CA (hotely, restaruace, kavárny) umíme pokrýt prověřenými a atraktivními výrobky firem Arper,  Andreu World, Magis, Kartell, La Palma, Moroso a  dalšími. Pro potřeby outdoor řešení se nabízí Ketall, Tribú, B&B Italia, Extremis, Paola Lenti a další. Konsepti ale dodává i atypický nábytek vč. recepcí, kuchyní, obkladů, osvětlení, stínění, ozvučení i prvků inteligentního řízení.

Knoll Knoll
Arper Arper
Walter Knoll Walter Knoll
Vitra Vitra
Andreu World Andreu World
Flos Flos
01 Hotel Maximilian
02 Kanceláře Microsoft
03 Kanceláře Leaseplan

Dokončené projekty

Za více než 25 let existence Konsepti stojí za námi dlouhý seznam úspěšně realizovaných projektů.
Zobrazit další realizace

TÝM, KTERÝ SE POSTARÁ O VÁŠ PROJEKT

Karel Svítil Poradenství a prodej/Sales Consultant | Konsepti Praha +420 266 199 460, +420 724 101 362 karel.svitil@konsepti.com
Šimon Opekar Business Development Manager | Konsepti Praha +420734358134 simon.opekar@konsepti.com
Renata Peňázová Logistics | Konsepti Praha +420 724 151 550 +420 266 199 456 renata.penazova@konsepti.com
Petr Kadlec Realizace/Servis | Konsepti Praha
Nahoru