návrhy
interiérů

Budujete si nový interiér, stavíte nebo rekonstruujete? Nebo chcete radikálně změnit interiér svého bytu, restaurace, hotelu, kavárny či kanceláře?
návrhy 
 interiérů

proč konsepti pro návrhy interiérů?

kotva

váš projekt je neopakovatelný

Budujete si nový interiér, stavíte nebo rekonstruujete? Nebo chcete radikálně změnit interiér svého bytu, restaurace, hotelu, kavárny či kanceláře? Asi tušíte, že se jedná o velmi důležitý, individuální, dílem intimní a rozhodně finančně náročný krok. Prožitky a dojmy, se kterými trávíte značný čas doma či v práci, jsou zásadní pro kvalitu života. Je to Váš jedinečný svět i odraz Vaší osobnosti. Věnujte mu proto maximální pozornost.  V Konsepti máme 25 let zkušeností; umíme vytvořit osobitý, individuální a příjemný prostor pro život, potěšení i práci.

Mám projekt k řešení

 

bezplatná
úvodní konzultace

Je zcela klíčová a je zdarma. Domluvíme si s Vámi vhodný termín, kdy se setkáte s naším architektem nebo konzultantem. Na úvodní konzultaci si v ideálním případě přinesete půdorys, fotky nebo alespoň předběžnou představu, čeho chcete v rámci projektu dosáhnout. My zkusíme správně pochopit problém, zadání a především se s Vámi vzájemně poznat. Nabídneme Vám naše první dojmy, názory a východiska. První konzultace ukáže, zda dovedeme v Konsepti naplnit Vaše očekávání a zda jsme společně schopni vytvořit dobrý tým. Ušetříme Vám nakonec spoustu starostí a peněz. Vzájemná důvěra a chuť ke spolupráci je klíčová.

Chci konzultaci zdarma

víme co děláme

Návrh postupu a cena

kotva

V případě oboustranného zájmu o další spolupráci Vám předložíme návrh postupu a cenovou nabídku. Spolupráce může mít několik fází, rozsah a podobu, kterou si určíte Vy. Začíná se zpravidla prostorovou studií, následovat může studie interiéru, která obsahuje dispoziční řešení, základní typologii prvků, barevnost a materiály. Dalším krokem je projekt interiéru a prováděcí výkresy. Nabízí se i autorský dozor. V žádné fázi nejste vázáni na kmenové interiérové prvky, dodávky a dodavatele Konsepti. Návrh musí být nezávislý a zcela podřízen zadání a nejlepšímu výsledku. Zde naleznete náš standardní ceník služeb.

průběh spolupráce

kotva

Společně určíme obsah i rozsah spolupráce, odpovídající počet hodin, harmonogram i naši odměnu. Utratit můžete jednotky i desítky tisíc korun. Zastavit nás můžete kdykoliv po dokončení objednané etapy. Po uhrazení smluvní částky je výsledek práce Váš a můžete s ním nakládat dle svého zvážení. Můžete pokračovat s jiným dodavatelem nebo si projekt dokončit sami. To se nejspíš nestane. V další fázi se případně rozhodnete s námi projekt celý nebo z části realizovat. Seznámíte se s našimi dodavateli a produkty. V případě nákupu dodávek a služeb získáte slevu na projektovou část až do výše 100%. Podrobnosti najdete v nabídce či v ceníku služeb.

3D vizualizace 
a virtuální realita

Kromě klasických vizualizací nabízíme i 3D vizualizaci ve virtuální realitě. Jde o doplňkový produkt k balíčku služeb, který vzejde ze zpracované koncepce interiéru. Nabízíme jej klientům, kteří si objednají kompletní studii interiéru. S pomocí virtuálních brýlí dostane klient možnost se rozhlédnout po všech navržených místnostech a zjistit, jak mu vyhovují jejich dispozice, barevné sladění podlah a vybavení, i jednotlivé kusy navrhovaného nábytku a svítidel. Na základě požadavků je možné do programu zanést změny. Klient tak snadno dospěje k výsledné variantě, která bude nejvíce odpovídat jeho představám a nárokům.

Případová studie

\"Více než 25 let vytváříme s našimi klienty 
a architekty interiéry, ve kterých se tají dech.\"

"Více než 25 let vytváříme s našimi klienty
a architekty interiéry, ve kterých se tají dech."

David Řezníček, founder
Více o Konsepti

Konsepti Architects Vision

Nejsme architektonická firma. S mimořádným respektem spolupracujeme s nejlepšími architektonickými studii. Ale jsou situace, kdy přebíráme i roli architekta. A naší silnou zbraní je perfektní znalost problematiky interiérového designu a stovky úspěšných realizací během 25 let. Máme intenzivní kontakt s nejvyspělejšími na světovém trhu, sledujeme nejlepší architekty, designery a realizace. Kreativní návrh podložíme i perfektní znalostí produktu z pohledu komfortu, kvality a dalších užitných vlastností. Víme co navrhujeme!

zkušení architekti

Ing. arch. Tereza Stambolijská Architektura/Design | Konsepti Praha +420 773 794 743 tereza.stambolijska@konsepti.com
Ing. Tomáš Hnaníček Architektura/Design | Konsepti Praha +420 777 768 857 tomas.hnanicek@konsepti.com
MgA.Hana Severová Architektura/Design | Konsepti Praha +420 774 934 799 hana.severova@konsepti.com
kotva

Tým Konsepti Architects Vision je složen ze zkušených profesionálů. Patří mezi ně MgA. Hana Severová, která má bohaté zkušenosti s realizací soukromých i veřejných interiérů. Praxi získala během mnohaleté práce ve studiu ADR, kde pečovala o ty nejnáročnější klienty. Tým doplňují další zkušení kolegové s praxí v oboru. Vybereme pro Vás toho nejvhodnějšího. Naši specialisté zvládnou kuchyně, koupelny, vestavěné prvky i dveře. Klíčové je, že všichni jsou silní nejen ve fázi projektování, ale i “na stavbě”, kde si dokáží zjednat respekt a řídit. Tím Vás zbaví většiny problémů a stresů, které projekt zpravidla přináší.

Chci návrh interiéru


luxus & originál to je nábytek
od konsepti

Spolupracujeme s top značkami jako je Vitra, B&B Italia či Capellini. S opravdu mimořádným respektem spolupracujeme s nejlepšími architektonickými studii. Ale jsou situace, kdy přebíráme i roli architekta. A naší silnou zbraní je perfektní znalost problematiky interiérového designu a stovky úspěšných realizací během 25 let. Máme intenzivní kontakt s s nejvyspělejšími na světovém trhu, sledujeme nejlepší architekty, designery a realizace. Kreativní návrh podložíme i perfektní znalostí produktu z pohledu komfortu, kvality a dalších užitných vlastností. Víme co navrhujeme!

Vitra Vitra
B&B Italia B&B Italia
Cappelinni Cappelinni
Flos Flos
Moroso Moroso
Baxter Baxter
Arper Arper
01 Byt s oceněním Interiér roku
02 Krásné prostory kanceláří Zásilkovny
03 Bar Oscar´s

Realizace by konsepti

Naše realizace jsou to nejlepší, co si můžete dopřát. Společně určíme obsah i rozsah spolupráce, odpovídající počet hodin, harmonogram i naši odměnu. Utratit můžete jednotky i desítky tisíc korun. Zastavit nás můžete kdykoliv po dokončení objednané etapy.
Další realizace
Přejete si také krásný
interiér?

Zavolejte nám

+420 266 199 452

Nechte nám kontakt, ozveme se

Nahoru