Nastavenie filtrov

E15

E15 znamená konzistentní, progresivní design spolu s vysokou kvalitou materiálů a inovativní, ruční výrobní metody. Jako kvalitní moderní značka, udržuje komplexní přístup k interiéru, nabízí odlišný výrobek, který je kompatibilní s různým prostředím. V úzké spolupráci s designéry, architekty a umělci e15 vyvíjí originální výrobky a podporuje umění, které odrážeí filozofii značky a její otevřený přístup k různým kulturám a oborů. 
Značka je pojmenována po poštovním směrovacím čísle svého prvního workshopu v Londýně. E15 byla založena v roce 1995 podle projektu architekta Philipp Mainzera. Radikální, novou jednoduchosté se vyznačovala premiéra první kolekce a ovlivnila vývoj moderního designu. Odhalila všechny přirozené znaky a vlastnosti, které jsou viditelné v designu klasiky, jako jsou stolky TA04 BIGFOOT ™ a ST04 stolička BACKENZAHN ™, e15 si zasloužilo pověst průkopníka ve využití masivního dřeva v jeho nejčistší podobě. 
Kromě proslulé použití masivního dřeva, společnost nabízí širokou škálu rafinovaných materiálů a povrchových úprav. Dnes je německá značka nábytku zastoupena ve více než 40 zemích světa. Kromě kolekce nábytku, E15 pracuje s PHILIPP MAINZER OFFICE FOR ARCHITECTURE AND DESIGN na zajištění architektury a interiérového designu a realizaci projektů v mezinárodním měřítku.

E15
Hore