Mezonetový byt v Praze
případová studie

Mezonetový byt v Praze 
 případová studie

S klientem jsme jeden tým

Stavba nebo rekonstrukce interiéru je vždy důležitým, individuálním a finančně náročným krokem a každému z projektů věnujeme maximální pozornost. Rozumíme tomu, co děláme, umíme zákazníka vyslechnout a na základě jeho potřeb najít to nejlepší řešení tak, aby mohl vzniknout osobitý a příjemný prostor pro život, potěšení i práci. Důležitá je schopnost vytvořit s klientem dobrý tým. Pokud se to podaří, postupujeme dál.

 

Klasická vizualizace

Standardně dodáváme našim zákazníkům vizualizace na papíře - při zpracování středně velkých projektů to bývají 1-2 vizualizace každé místnosti. K nim mají nyní příležitost dostat až 8 vizualizací ve virtuální realitě, tedy prohlídku dispozic bytu a jeho místností z 8 různých pozic.

 

Dotaženo do detailu díky VR

Virtuální realita pomohla vyřešit dispozice bytu v pražské Vojtěšské ulici. Majitelé měli původní návrhy od developera, ale nebyli si jistí, zda je v nich plně využitý potenciál místa. Proto si nechali navrhnout nové řešení, jehož součástí bylo zpracování v 3D virtuální realitě. 

"Až s pomocí virtuální reality si klienti uvědomili všechny návaznosti a zjistili, že tento návrh je pro ně nejvhodnější. Zbývalo jen doladit všechny detaily kosmetickými úpravami k jejich maximální spokojenosti.”

"Až s pomocí virtuální reality si klienti uvědomili všechny návaznosti a zjistili, že tento návrh je pro ně nejvhodnější. Zbývalo jen doladit všechny detaily kosmetickými úpravami k jejich maximální spokojenosti.”


Ing. Tomáš Hnaníček

Nové dispozice a nábytek na míru

V bytě jsme pravili příčky s ohledem na plné využití vestavěným nábytkem a přepracovali návrh schodiště do patra tak, aby se plnohodnotně využila galerie v patře, kde nově vznikl druhý obývací pokoj s pohledem na celý hlavní prostor. Třetí koupelnu jsme nahradili domácí posilovnou.


zkušení architekti

Ing. Tomáš Hnaníček Architektura/Design | Konsepti Praha +420 777 768 857 tomas.hnanicek@konsepti.com
MgA.Hana Severová Architektura/Design | Konsepti Praha +420 774 934 799 hana.severova@konsepti.com
kotva

Tým Konsepti Architects Vision je složen ze zkušených profesionálů. Patří mezi ně MgA. Hana Severová, která má bohaté zkušenosti s realizací soukromých i veřejných interiérů. Praxi získala během mnohaleté práce ve studiu ADR, kde pracovala pro nejnáročnější klienty. Tým doplňují další zkušení kolegové s praxí v oboru. Vybereme pto Vás toho nejvhodnějšího. Kuchyně, koupelny, vestavěné prvky i dveře zvládnou naši specialisté. Klíčové je, že všichni jsou silní ve fázi projektování ale i “na stavbě”, dokáží si zjednat respekt a řídit projekt. Tím Vás zbaví většiny problémů a stresů, které projekt zpravidla přináší.
 

Chci návrh interiéru

Přejete si také krásný
interiér?

Zavolejte nám

+420 266 199 452

Nechte nám kontakt, ozveme se

Nahoru