Čo hovoria naši zákazníci

"V Konsepti mě nadchli hlavně tím, že jejich tým funguje naprosto harmonicky a umí výborně komunikovat. Jak při osobních konzultacích a vybírání jednotlivých kusů nábytku v showroomu, tak i následné služby jeho objednání, dodání a montáže. Ihned mi byla jasná jedna věc - tihle lidé svojí práci skutečně rozumí a zároveň ji milují! Fantastická kombinace.
Jen tak dál!:-)"

Michaela M., Praha

 

"Když jsme v roce 2007 společně s architektem Járou Zimou ze studia D3A začali diskutovat o podobě domu,  jehož výsledek můžete vidět zdetak neodmyslitelnou součástí této diskuse bylo i  zamyšlení se nad konceptem interiéru, respektive jeho rozčleněním, strukturou a funkcionalitou. Mohlo by se zdát, že v této fázi nebylo nutné řešit detaily týkající se samotného nábytku a zařizovacích předmětů, nicméně vzhledem k tomu, že design je mou velkou zálibou a také z důvodu, že kladu velký důraz na detail, tak již v této rané době jsem si v podvědomí k jednotlivým částem nově vznikajícího domu přiřazoval možné alternativy nábytku a vybavení. Vzhledem k charakteru domu odrážejícímu mé preference promítající se do funkčního minimalismu, pokud je možné to takto nazvat, padla volba zejména na tradiční italské výrobce jako MDF Italia, Moroso a Boffi, jejichž produkty tvoří nosnou část interiéru. Tyto společnosti představují špičku na poli designového nábytku, a proto jsou také zastupovány firmou, která musí mít odpovídající přístup k zákazníkovi a spolupráci s ním přizpůsobuje jeho individualitě a individualitě prostoru, do kterého by měl být produkt adjustován. Takovou společností je právě Konsepti. " 

Lukáš Š., Praha

 

"Byl jsem ohromě spokojený s vysokou profesionalitou a odbornou znalostí všech produktů, které jsme pro náš projekt chtěli (i když nějaké byli hodně specifické), a s neuvěřitelnou otevřeností při přístupu k cenotvorbě, což je zde spíše vyjímkou než pravidlem. Hlavně jsem byl velice spokojený s neustálou komunikací a s tím, že jsem vždy věděl když se objevila jakákoli komplikace." 

Richard Valtr, Projektový Manažer Emblem Hotel

 

"O společnosti Konsepti jsme se dozvěděli od pana architekta, který nám navrhoval dům i jeho interiér. Nebydlíme v Praze, tudíž jsme potřebovali naše návštěvy dobře časovat a plně využít. To všechno se nám s Konsepti podařilo. Plně se nám věnovali, společně jsme hledali cestu, jak zhmotnit naše představy. Sehnali nám i věci, který nemají v nabídce, ale pan architekt si je přál. Pomohli sladit doplňky, které jsem si vybírala poněkud spontánně, s hlavními kusy nábytku. Všechno v pořádku přivezli a velmi ochotně rozmístili, kam bylo potřeba. Výsledkem je krásný domov, kde se cítíme dobře. Tomuto pocitu napomohla i milá zkušenost s Konsepti."

Renáta S.

Hore