Vážení zákazníci, od 4. do 6. července budou všechny naše showroomy zavřené. Budeme se na vás těšit zase ve čtvrtek 7. července. Děkujeme za pochopení.
Kabuki Outdoor: 22 889 Kč
Online nákup
Doprava zdarma
Sleva
−20 %

Kabuki Outdoor

Značka: Kartell
Designová plastová stojací lampa Kabuki je vyrobena důmyslnou vstřikovací technologií, která Kartellu dovolila vytvořit tkanou perforovanou strukturu, která se podobá... Více informací
Vyberte
Transparentní
Matná bílá
Matná černá
Na objednávku
Může být u vás doma za 3-5 týdnů.
28 611 Kč 22 889 Kč
18 916 Kč bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem: Kontaktujte nás!

Technické parametry

Značka Kartell
Designer Ferruccio Laviani
Průměr 50 cm
Výška 166 cm
Krytí IP44
Materiál Termoplastický technopolymer
Materiál Plast
Patice / zdroj Integrovaný LED zdroj
Stmívatelné Ano
Venkovní použití Ano
Zdroj 26W LED

Popis
produktu

Designová plastová stojací lampa Kabuki je vyrobena důmyslnou vstřikovací technologií, která Kartellu dovolila vytvořit tkanou perforovanou strukturu, která se podobá krajce. Na první pohled může lampa vypadat jako by byla řemeslně zpracovaná, avšak tento výrobek je ve skutečnost striktně průmyslově vyroben z plastu (termoplastického technopolymeru) v transparentním a dvou probarvených variantách. Svůdná silueta lampy se smyslnými křivkami v neo-barokním vzhledu má speciálně prolamovaný povrch, který vytváří kouzelné odlesky světla.

Designér
Ferruccio Laviani

Ferruccio Laviani – narozen v roce 1966 v Itálii, pracuje pro Kartell, Moroso, Molteni, Flos, Foscarini, Swarovski, Dolce&Gabbana a další.
Designér Ferruccio Laviani

Podobné produkty

Nahoru