Soutěž o židli Vitra! Od 3. do 30.6. 2024 máte jedinečnou šanci vyhrát designovou klasiku od Charlese a Ray Eamesových.
Více info:

Konsepti vs. koronavirus

Showroomy jsou sice zavřené, ale my jsme vám k dispozici jako obvykle - ať už na telefonu, nebo po domluvě i na schůzku v některém z showroomů. Nakupovat můžete také na našich e-shopech www.d1one.czwww.kartellshop.cz

 

Dámy a pánové,
Přátelé, klienti,

To, co se zdálo ještě před pár dny nepředstavitelné, stalo se realitou. Každodenní rutina, zvyky a jistoty jsou pryč a situace se neustále rychle vyvíjí. Nejhorší je asi nejistota jak dlouho to vše potrvá a jaké následky poneseme.

Zároveň ale cítím kolem sebe větší vstřícnost, laskavost, respekt. Lidé se radí, spojují, komunikují a snaží se navzájem pomoci. Je v tom spousta povzbuzení a naděje.

Naši stateční dodavatelé v Itálii, Španělsku i dalších zemích drželi hlavu dlouho vzpřímeně, ale během několika posledních dnů museli částečně či dokonce úplně omezit výrobu či administrativní provoz. Prozatím zpravidla na 2, max. 3 týdny. Dnes už je jasné, že se to dotkne dodacích lhůt  jak běžících objednávek a projektů, tak těch budoucích. Ještě tento týden vyrážejí dopravci pro připravené dodávky v továrnách. Nicméně - život a zdraví jsou nejdůležitější, nábytek bude muset v nadcházejících týdnech chvíli počkat. Věřím, že to chápete a budete trpěliví.

My v Konsepti stále pracujeme s omezením zavřených obchodů a showroomů. Reagujeme, komunikujeme, snažíme se minimalizovat zpoždění a škody. Vyřizujeme objednávky z e-shopů a co máme skladem, rozesíláme obratem. A samozřejmě vyrábíme roušky :o) Kolegové - montéři celý týden zavážejí klienty téměř bez omezení.

Buďte opatrní, zdraví a všichni si přejme, ať se situace brzy vrátí co nejvíce do normálu. I když asi nic už nebude úplně stejně.

Buďme trpěliví a laskaví.

David Řezníček a tým Konsepti

Galerie

Pokochejte se
fotogalerií
Nahoru