Voľné pracovné miesta

Architekt/Designér

Do našeho týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Architekt/Designér.

Náplň práce

  • Spolupráce na instalacích showroomu, koordinace návrhu, dekorování.
  • Návrhy expozic mimo showroom – vč. technického provedení, instalace nábytku
  • Konzultační činnost s klientem týkající se zakázek.
  • Projekční činnost pro klienta, která zahrnuje:
  1. Dispoziční řešení, studie, případně projekt interiéru do hotového prostoru - návrh uspořádání nábytku v daném prostoru, výběr konkrétních prvků nábytku, koberců, stínění, doplňků.
  2. Prováděcí projekt interiéru vč. přesahu do stavební části – např. při kompletní rekonstrukci – návrh dispozičních změn a úprav, studie interiéru, návrh osvětlení. Specifikace sanity, obkladů, podlahových krytin, dveří, koncových prvků elektro.
  3. Příprava podkladů pro stavbu - kladečské plány, spárořezy, vývodové plány pro elektro. Autorské dozory na stavbě, komunikace v průběhu výstavby vč. upřesňování požadavků ze strany stavby, konzultace se zahradním architektem.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – architektura/design/stavební obor výhodou
  • praxe min. 5 let v oboru
  • znalost CAD
  • vynikající komunikační schopnosti, proklientská orientace
  • zkušenost s navrhováním rodinných domů, případně veřejných interiérů
  • znalost konstrukce a návrhu atypického nábytku
  • všeobecnou orientaci v designových produktech a značkách na trhu nábytku, sanity, dveří, podlah, osvětlení
  • základní znalosti o materiálech používaných při realizaci interiéru
  • základní znalost z oboru výstavnictví – návrhy výstavních expozic, instalace produktů.

Nabízíme

  • Komfortně placenou práci v přední české firmě s designovým nábytkem
  • 25 dní dovolené + 3 sick-days + mimořádné dny dovolené přes Vánoce
  • Multisportku
  • Penzijko
  • Příspěvek na vzdělání
  • 3 „sick days“
  • Drobné občerstvení v práci, teambuildingy
  • Práci v úspěšném a příjemném kolektivu profesionálů
  • Profesní růst a motivaci
  • Nástup možný ihned, ale na toho pravého si klidně i chvíli počkáme
  • Místo pracoviště – Praha 7

Máte o tuto pozici zájem? Kontaktujte Martinu Chocholovou na martina.chocholova@konsepti.com

CEO / Ředitel společnosti

Hledáme vhodného kandidáta, který převezme zodpovědnost za celou firmu. Jelikož jsme součástí skupiny Premium Design Group, na náboru do této klíčové pozice se významnou mírou podílí i naši akcionáři.

Co vás čeká?

  • komplexní zodpovědnost za celkové výsledky, fungování a hospodaření firmy
  • akceptace strategie rozvoje firmy v rámci stanovených cílů
  • stanovení jednotlivých cílů v oblasti prodeje, marketingu, finančního řízení, logistiky a HR
  • operativní a efektivní řízení celé firmy (dnes cca 27 lidí) – přímo nebo prostřednictvím zodpovědných manažerů
  • vedení klíčových obchodních jednání v rámci všech existujících prodejních kanálů
  • klíčová jednání s partnery a dodavateli
  • reporting a jednání na úrovní skupiny PDG/akcionáři
  • reprezentace firmy na nejvyšší úrovni

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • výborná znalost AJ
  • minimálně 5 let praxe v prodeji/prodejní exekutivě
  • přirozená schopnost vyjednávat a prodat
  • vysoké ambice, vytrvalost, tah na bránu
  • vysoké pracovní nasazení
  • skvělé komunikační schopnosti
  • výrazná přirozená autorita
  • vztah k designu a architektuře
  • široký všeobecný rozhled

Máte o tuto pozici zájem? Kontaktujte Kateřinu Výmolovou na vymolova@premiumdesigngroup.cz