Non-Flying Carpet

Výrobca: Fatboy

dodacia lehota
2 - 6 týždňov

online nákup

popis

Prožijte si vlastní pohádku z Tisíce a jedné noci!

Do snového světa se můžete teď ponořit díky novému Non-Flying Carpet od Fatboy!

Design Non-Flying Carpet vás přenese do orientálních světů a díky harmonii jednotlivých prvků typických pro designéry Fatboy se stanete majitelem unikátní elegance. A co víc – nejenže se koberec stane vaším elegantním společníkem, ale naprosto se přizpůsobí vašim přáním a potřebám! Jeho velikost je totiž variabilní! Non-Flying Carpet můžete využívat buď samostatně, nebo ho spojit dohromady s dalšími koberci! To vše díky speciálním připojovacím knoflíkům. Je tedy jen a jen na vás, jestli si užijete Non-Flying Carpets v malé, větší nebo největší velikosti!

Díky kvalitní vnitřní pěnové vrstvě je Non-Flying Carpet ideální pro odpočinek, sezení i ležení, záleží pouze na vaší fantazii! Za jeho retrostylem jsou skryty praktické nápady a nejvyšší úroveň funkčnosti. Volit si můžete ze široké škály vzorů, a pokud budete spojovat koberečky dohromady, výsledkem může být zajímavý designérský počin a to právě u vás doma!

 Už nikdy na koberci neuklouznete! Díky svému protiskluzovému povrchu, který odpuzuje nečistoty, bude Non-Flying Carpet brzy nepostradatelnou součástí vašeho bydlení!

Šířka: 140 cm

Délka: 180 cm

kontaktujte nás

predmet: Fatboy / Non-Flying Carpet

odoslať dopyt

Vaše osobné údaje použijeme iba za účelom vybavenia dopytu a nakladáme s nimi v súlade s nariadením GDPR. Viac