dodacia lehota
8 - 10 týždňov

popis

Hledání extrémní jednoduchosti je často doprovázeno potřebou nacházet špičková technická řešení a Parallel Structure je toho dokonalým příkladem. K respektování čistoty projektu byla věnována velká pozornost detailům spojů, vztahu mezi čistotou tvarových a konstrukčních prvků a kombinaci různých materiálů. Nohy jsou z masivního dřeva, zatímco boční podpěry – krycí lišty spojující barevné hliníkové tyče – zakrývají kovové jádro, které je nezbytné pro zajištění pevnosti a větší vizuální lehkosti konstrukce. 

Kolekce nabízí dvě velikosti a horní část v provedení z různých materiálů: Canaletto ořech a čtyři varianty dubu – světlý, šedý, černý a kouřový -pokud dáváte přednost minimalistické estetice nebosklu, které svou průhledností podtrhují krásu technologického procesu. 

Tento stůl vytváří čistý a monolitický vzhled, u kterého zdánlivá jednoduchost odsouvá do pozadí vše, co je zbytečné. Jak už napovídá samotný název, Parallel Structureje produkt, který přirozeně vnáší do světa designu architektonický přístup.

kontaktujte nás

predmet: B&B Italia / Parallel Structure

odoslať dopyt

Vaše osobné údaje použijeme iba za účelom vybavenia dopytu a nakladáme s nimi v súlade s nariadením GDPR. Viac