dodacia lehota
8 - 10 týždňov

popis

Kolekce B&B Italia 2019 představuje Pablo – nové křeslo od Vincenta Van Duysena.

Jeho silnými stránkami jsou komfort a pevnost, které jsou spojeny do velice působivých estetických a konstrukčních řešení.

Pablo má dvojitou koženou vrstvu s lehkou sedací částí, která je sotva viditelná, ale je schopna zajistit pohodlí. Působivý tvar je definován zvýrazněnou hloubkou s mírně zešikmeným čelem: Pablo přináší nové, s milimetrovou přesností definované rozměry, které dělají z tohoto kousku inovativní záležitost pohybující se na rozhraní mezi křeslem a lenoškou.

Struktura se ovine kolem těla a je zavěšena. Vypadá to, jakoby se vznášela, protože je jednoduše namontována do opěradla a vsunuta do područek.

Pečlivá pozornost tohoto designéra věnovaná detailům si našla opravdového spojence ve výzkumném a vývojovém centru B&B Italia, které chápe, že nejzákladnější produkty vyžadují spoustu práce a zvláštní péče. Výsledek je patrný v neustálé hře mezi přímými a zakřivenými liniemi, vztahem mezi lehkostí dřeva, pevností surové kůže a svislým tvarem konstrukčních prvků, které jsou změkčeny zaoblenou částí. 

Tento vznešený kousek je podobně jako visutý most nebo létající koberec ztělesněním nové a vnímavé rovnováhy, která je elegantní a pohodlná.

kontaktujte nás

predmet: B&B Italia / Pablo

odoslať dopyt

Vaše osobné údaje použijeme iba za účelom vybavenia dopytu a nakladáme s nimi v súlade s nariadením GDPR. Viac