dodacia lehota
8 - 10 týždňov

popis

Tvar sedací soupravy Dock je založen na pevné platformě, která nese rozprostírající se eklektické kompozice. Platforma je dynamickým prvkem, který se rozkládá po celé délce sedací soupravy a tvoří základnu.    

Užší loketní opěrka je k dispozici ve dvou hloubkách a je velkoryse polstrovaná jako zadní opěradlo. Polštáře si pohrávají s velikostmi a proporcemi a umožňují tak vytvářet oboustranné, rohové a lenoškové kompozice, s opěrkami nebo bez nich, které se hodí do středu místnosti nebo k tradičnějšímu rozvržení.   

Sedací soupravu Dock lze rozvíjet také vertikálně a je vybavena příslušenstvím, které umožňuje vytvářet různorodou krajinu. Mezi sedáky je možné vkládat další prvky, jako jsou pohodlné polstrované loketní opěrky, zatímco na platformu je možné umístit oválné stolečky z útlého průhledného nebo kouřového skla. Tyto podpůrné prvky pro tělo a předměty poskytují další volby pro vizuální rytmus, který nabízí  nové možnosti z hlediska prožitku a pojetí systému.  

Loketní opěrka a polštáře mají elegantní tónové prošívání. Kromě klasické tkaniny B&B Italia a řady s koženým čalouněním byly pro Dock navrženy dvě nové exkluzivní tkaniny.

Pohodlné měkké polstrování vytváří klidné útočiště, které lze dále měnit díky možnosti výběru z různých hloubek a výšek. Tři hloubky, které je možné kombinovat s výškou sedací části 38 cm, nebo s nižší verzí 26 cm, která je téměř na úrovni podlahy a vytváří tak posezení ve východním stylu.  

Po času stráveném na sedací soupravě Dock můžete opustit přístav a odpočinutí a osvěžení se vydat na neprobádaná místa

kontaktujte nás

predmet: B&B Italia / Dock

odoslať dopyt

Vaše osobné údaje použijeme iba za účelom vybavenia dopytu a nakladáme s nimi v súlade s nariadením GDPR. Viac