dodacia lehota
8 - 10 týždňov

popis

Diesis není jen klasická B&B Italia, ale také absolutní ikona moderního designu. Rok 2019 je ve znamení 40. výročí jejího prvního provedení -  významného mezníku, který byl oslaven několika designovými a konstrukčními vylepšeními. Tato vylepšení se vracejí k původní koncepci a zároveň směřují k designu budoucnosti.  

Ikonické opěradlo si zachovává svou nezbytnou a technickou celistvost založenou na konstrukčním ocelovém jádru, složeném z kovových pružin, které poskytují pevnost a pružnost.Kůží potažená sedací část a opěradlo jsou stejné jako před 40 lety, nyní však mají výraznou texturu Saffiano. Nosná konstrukce se vyznačuje nadčasovou elegancí, která podtrhuje harmonii Diesis s vizí velkých mistrů modernismu.  

Podušky se mohou pochlubit novým koženým čalouněním (k dostání výhradně u Diesis 40), které zvýrazňují sílu a vitalitu produktu.

To vše je změkčeno novým a pohodlnějším polstrováním.

Zesílené švy a další techniky odkoukané od sedlářského umu přitáhnou pozornost ke skutečnéu řemeslu. Milovníci technických detailů ocení vstřikované čočkovité prvky z broušeného leštěného hliníku a konstrukci sedačky, která je ještě snížena díky použití dvou spojených desek potažených kůží.

Na Diesis 40 můžete objevovat řadu dalších detailů. Je to skvělá klasika připravená čelit dalším desetiletím svého života.

kontaktujte nás

predmet: B&B Italia / Diesis 40

odoslať dopyt

Vaše osobné údaje použijeme iba za účelom vybavenia dopytu a nakladáme s nimi v súlade s nariadením GDPR. Viac