Volná místa

Sales Consultant - showroom v Brně

Do našeho brněnského showroomu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Sales Consultant.

Co vás čeká?

  • komplexní operativní a administrativní péče o showroom Konsepti v Brně
  • osobní příjem a odbavování zákazníků v SR na nejvyšší úrovni, prodejní činnost s cílem splnění stanovených prodejních cílů
  • tvorba nabídek a prezentací v systému ABRA, Excell, PTP
  • podpora činnosti Sales Managera Brno
  • sledování průběhu zakázek, vyhledávání podkladů, informací a dat
  • komunikace s dodavateli v zahraničí, s centrálou firmy i dalšími pobočkami
  • udržování výjimečného zákaznického servisu, organizace zajištění obchodních jednání
  • reprezentace Konsepti a skupiny PDG, do které patří
  • práce se CRM - vedení kontaktů zákazníků
  • absolvování pravidelné školení nových produktů v portfoliu
  • plánování příručních skladových zásob, zápůjčky
  • základní reporting za SR Brno, příprava a zasílání nutných podkladů
  • aktivní snaha zlepšení stávajících operací a postupů, aktivně přicházet s iniciativami a nápady, hledat cesty ke zvýšení prodejů a k větší spokojenosti zákazníků
  • aktivní a operativní podpora MTG akcí v Brně
  • úzká spolupráce se skupinovými řediteli PDG (marketing a sales)
  • osobní rozvoj, zvyšování kvalifikace

Koho hledáme?

  • min. SŠ vzdělání – obchod, administrativa, prodej, nábytek/interiéry
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky (nejlépe v prémiovém segmentu)
  • jazyková vybavenost - plynně ČJ a dobře AJ
  • schopnost samostatně pracovat a řešit problémy, přicházet s nápady
  • vynikající dovednosti v oblasti služeb zákazníkům
  • příjemné vystupování, skvělá otevřená komunikace, silná orientace na zákazníka
  • schopnost zvládnout různorodé úkoly, stanovit priority a dodržet termíny
  • silné mezilidské a komunikační dovednosti
  • práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • výhodou je znalost grafických programů a programů na tvorbu interiérových výkresů
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) výhodou

Co nabízíme?

  • vynikající platové podmínky založené na zkušenostech a výkonu
  • práce v krásném novém prostředí ve vysoce unikátním prémiovém segmentu
  • možnost penzijního připojištění, karta Multisport
  • 3 sick days, 25 dní dovolené
  • společné firemní akce a teambuildingy
  • možnost růstu v rámci společnosti
  • firemní bonusy
  • zaměstnanecké slevy na náš sortiment a u partnerů

Pokud vás pozice zaujala, pošlete své CV na martina.chocholova@konsepti.com

Nástup možný ihned.