Volná místa

Recepční/ Sales support

Konsepti už 25 let působí na poli interiérového designu a vybavování interiérů v nejvyšším
segmentu trhu. Spolupracujeme s těmi nejlepšími evropskými značkami (Vitra, Cassina, B&B
Italia, Knoll, Moroso...) a nejzajímavějšími českými architektonickými studii i soukromými
klienty. Jsme součástí skupiny Premium Design Group, do které mimo nás patří také značky
Javorina a Royal Comfort, a která cílí na pozici středoevropského lídra v odvětví vybavování
interiérů vyššího středního až nejvyššího standardu.

Do našeho týmu přijmeme kolegyni/kolegu na pozici Recepční/Sales support.

Co Vás čeká:

  • odpovědnost za chod recepce
  • příjem klientů
  • prodejní podpora pro vedoucí showroomu (tvorba a zpracování nabídek, administrativa,
  • zastupitelnost)
  • prodej na SR (zastupitelnost)
  • komunikaci s dodavateli
  • komunikace a objednávání kurýrní služby v rámci ČR i mimo ČR
  • přebírání balíků, příprava zboží na přepravu
  • odbavování telefonů
  • zapisování pošty do evidence
  • zajištění cestovního pojištění
  • objednávání letenek
  • zodpovědnost za SR ceník
  • zodpovědnost za tvář SR
  • čtvrtletně zasílání výkazu Eko-kom
  • aktualizace platnosti smlouvy s Ochr. autorským svazem (jednou za rok)
  • objednávání kancelářských potřeb, kávy, vody, drogistického zboží
  • objednávky taxi
  • komunikace a organizace v rámci Holportu
  • práce s penězi (pokladna/zápůjčky)
  • pronájem SR za účelem focení/filmování a s tím spojená komunikace
  • skladové hospodářství, pohyby zboží, zápůjčky, showroom/sklad
  • inventura showroomu
  • zpracovávání dotazů webu
  • po zapracování soboty (2 x do měsíce, minimálně jednou měsíčně)

Koho hledáme:

  • středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • výborné komunikační schopnosti
  • profesionální vystupování
  • prozákaznický servis
  • smysl pro pořádek a zodpovědnost
  • obchodního ducha

Co nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou v úspěšné a zavedené společnosti
  • vynikající platové podmínky založené na zkušenostech a výkonu
  • možnost penzijního připojištění, karta Multisport
  • 3 sick days, 25 dní dovolené
  • společné firemní akce a teambuildingy
  • možnost růstu v rámci společnosti
  • firemní bonusy
  • zaměstnanecké slevy na náš sortiment a u partnerů
  • zaškolení a zapracování
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště – Praha 7

Pokud máte o pozici zájem, napište nám na martina.chocholova@konsepti.com. Těšíme se!