Volná místa

Sales manager / konzultant – designové osvětlení

Samostatná práce a zodpovědnost v divizi prodeje prémiového značkového osvětlení.

Náplň práce

  • obchodník a vedoucí světelného showroomu
  • zodpovědnost za chod studia, showroomu a obchodních případů
  • tvorba nabídkových prezentací v systému abra, excel, pwp
  • výpočet umělého osvětlení v systému dialux
  • vyhledávání informací, podkladů, dat
  • management obchodních případů, odpovědnost chod realizací „od a do z“
  • zajišťování informací a podkladů od stálých a nových dodavatelů
  • organizační zajištění průběhu obchodních jednání
  • pomoc při mtg akcích
  • osobní příjem zákazníků a návštěvníků ve studiu
  • vedení databáze kontaktů (crm)
  • udržování a spolupodílení se na vzhledu, displeji a provozu sr
  • dohled na funkčnost svítidel a ost. zařízení na sr
  • správa a údržba ceníků a cenovek
  • jednání s dodavateli ve vztahu ke konkrétním zakázkám, zajišťování informací a vzorků pro team, product management
  • týdenní report nadřízenému
  • aktivní rozvoj, samostudium a účast na prodejních a produktových školeních

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání technického zaměření
  • obchodní duch
  • aktivní znalost aj slovem i písmem (na úrovni certifikátu fce)
  • znalost ms office
  • řidičský průkaz kat. B
  • orientace v oboru výhodou – svítidla, elektroinstalace, inteligentní systémy, architektura
  • týmový duch, proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, designový nadšenec

Nabízíme

  • komfortní fixní plat plus atraktivní odměnu v závislosti na prodeji
  • možnost penzijního připojištění
  • 3 „sick days“
  • 3 – 5 dnů mimořádných dnů dovolené za rok
  • Multisport karta
  • finanční přízpěvek na osobní profesní rozvoj
  • práci v úspěšném a příjemném kolektivu profesionálů
  • profesní růst a motivaci
  • pracoviště - Praha 7, Holešovice

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte a zasílejte své životopisy na adresu praha@konsepti.com. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat do 3 dnů.

Sales support – interiérové studio (rezidence)

Komplexní podpora sales managera/obchodního týmu v divizi kompletního vybavování především rezidenčních projektů.

Náplň práce

  • aktivní účast na chodu interiérového studia, showroomu a dílčí (časem samostatné) vedení obchodních případů
  • tvorba nabídkových prezentací v systému abra, excel, pwp
  • podpora při realizaci kompletního obchodního případu
  • udržování a spolupodílení se na vzhledu, displeji a provozu showroomu
  • správa a aktualizace ceníků a cenovek
  • dílčí jednání s dodavateli (vesměs zahraničními) ve vztahu ke konkrétním zakázkám, zajišťování informací a vzorků pro team, product management
  • vypracování podkladů pro raport management

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání administrativního, všeobecného, technického nebo obchodního zaměření
  • otevřenost, ochota na sobě pracovat, týmovost, proklientská orientace
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem (na úrovni certifikátu fce)
  • znalost MS Office
  • orientace v oboru výhodou – interiér, archtiektura, design
  • týmový duch, proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, „mindset“: designový nadšenec

Nabízíme

  • komfortní fixní plat plus atraktivní odměnu v závislosti na prodeji + placené přesčasy (sobota)
  • pracovní doba po – pá 8:30 (9:30) – 17:00 (18:00), 1 – 2 soboty v měsíci 10:00 – 15:00
  • finanční příspěvek na osobní profesní rozvoj
  • práci v úspěšném a příjemném kolektivu profesionálů

Podpora prodeje / balení a expedice zboží

Jste pečlivý a systematičtí? Možná hledáme právě vás, novou posilu do našeho týmu na sklad s prodejnou D1ONE v Čestlicích.
Budete poskytovat podporu obchodu, kompletovat a expedovat objednávky.

Náplň práce

  • kompletace objednávek k přepravě
  • objednávat přepravu zásilek
  • budete mít na starost sklad a aby v něm vše mělo své místo
  • skladové hospodářství – příjem zboží na sklad
  • podpora prodeje – juniorní pozice prodejce po zkušební době a dostatečné znalosti sortimentu

Požadujeme

  • chuť se rozvíjet a vzdělávat
  • SŠ vzdělání
  • týmový duch, pozitivní přístup k práci
  • samostatnost, systematičnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail
  • uživatelskou znalost práce na PC a MS Office (Word, Excell, Outlook)
  • nemít problém s tím zvednout pár krabic, když bude zrovna třeba

Co nabízíme?

  • práci s pěknými věcmi v zavedené společnosti, která působí na českém trhu přes 20 let
  • neformální a příjemný kolektiv
  • karierní růst (prodejce)
  • práci na plný úvazek, pracovní doba: po – pá: 9:30 – 18:00
  • Multisport karta, zaměstnanecké slevy
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: Čestlice 289, Čestlice